Hakkında

argevetasarim.com, teknolojinin hızlı ve etkileyici değişimini uluslararası boyutta takip eden günlük teknoloji haberleri ve her türlü ar-ge çalışmasına kaynaklık edecek gerekli bilgi ve becerilerin kazanılması için ürettiği içerikler ve zengin kaynaklarıyla gerek rehberlik gerek danışmanlık hizmeti veren bir sitesidir.

argevetasarim.com kolektif, bağımsız ve açık sözlü tarzıyla, Web 2.0, Ar-Ge, Teknoloji, Üretim, Doküman, Video, Yeni Girişimler, vb… konularında yayın yapar. Şuan için herhangi bir ticari faaliyeti bulunmamaktadır.

Türkiye’de yapılmış en kapsamlı Ar-Ge Uzmanlığı Eğitimleri’ni hazırlama amacında olan argevetasarim.com, freelance yürüttüğü bu eğitimlerle sektörel fayda gözeterek, yayıncı kimliğinin yanında aynı zamanda bir eğitim mecrası olmayı amaçlamaktadır.

2012’de kurulup, uzman mühendisleri ile çıktığı bu yolculukta çok kısa sürede kendi alanında en çok takip edilen Türkçe teknoloji sitesi haline getirdiği argevetasarim.com, yeni kanallar ve içerik ortaklıkları ile uluslararası varlığını güçlendirerek devam ettirmektedir.

İçeriklerimizden düzenli olarak haberdar olmak için Twitter (@argevetasarim) veya Facebook fan sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sitemizle veya diğer her konuda bizimle bağlantı kurmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.